Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Ramy > Look > 986 E-Post A-Stemrejestrujzaloguj

LOOK 986 E-Post A-Stem

MTB XC

parametry

Materiał ramy carbon VHM
Technologie konstrukcja Monobloc / T2T, zintegrowane wspornik kierownicy A-Stem, poszerzana główka ramy 1i1/8"-1.5", mufa BB30, DC SC 2, zintegrowany wspornik siodła E-Post "Reverse 5"
Informacje dodatkowe w zestawie: zintegrowane wspornik kierownicy A-Stem, łożyska sterów, zintegrowany wspornik siodła E-Post. Gwarancja: 5 lat na ramę (lakier 1 rok)

dystrybucja

F.H.U. Poręba

ul. Kłuszyńska 13, 30-499 Kraków
12-264-90-24 / fax 12-264-94-25
info@porebarowery.pl, www.porebarowery.pl

Do wyników wyszukiwania

Dodaj do schowkaPorównajDrukuj

Geometria dla rozmiaru M

595 mm72,5°70°425 mm

cena
9599 zł

masa
1200 g

materiały dodatkowe

To trzeba wiedzieć: rozmiar i geometria ramy
Rozmiar i geometria ramy jest sposobem na dostosowania roweru do ciała użytkownika. Dopasowanie przekłada się na ergonomię i możliwość pełnego wykorzystania potencjału rowerzysty.
Geometria wyznaczona jest przez punkty podparcia rowerzysty: kierownicę, oś suportu (a zatem pedały) i siodełko oraz obie osie kół.
Rozmiar to często jedyny parametr geometrii ramy podawany przez producenta. I nie zależy od niego praktycznie nic... Oprócz możliwości wysunięcia siodła i dopasowania roweru do jeźdźca. Jednak nie można przecenić jednej cechy. Wielkość ramy – czyli długość rury podsiodłowej – bezpośrednio wpływa na długość górnej rury, rozstaw osi, czyli na wszystkie parametry geometrii. Czytaj więcej

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj