Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Ramy > Zumbi > F-44rejestrujzaloguj

ZUMBI F-44

DH 26"

parametry

Rozmiary S, M, L oraz niestandardowe
Materiał ramy aluminium 7020 / 7075
Technologiesystem zawieszenia z tymczasowym punktem obrotu FPS, główka 1 i 1/8” lub 1.5", krzywki wycinane metodą CNC z aluminium 7075, wymienny hak wycinany CNC, tylna oś 12x150 mm, max. rozmiar opony 26x2,6"
Skok 220 mm
Informacje dodatkowe zalecany przedni amortyzator 150-200 mm, * masa bez dampera, zalecane tłumiki: tuningowany Bos Stoy lub Bos Void, Elka Stage 5, Avalanche Woodie, Montie, DHS, wykończenie: - kolor: biały perłowy z zielonym lub innym kolorem, dowolny z palety RAL, niestandardowe malowanie pistoletem na uzgodniony wzór, polerowanie, szczotkowanie (Raw), anodowanie na czarno, grawerowanie napisów i loga, anodowanie lub malowanie łączników - opcje niestandardowe: wybrana długość górnej rury i kąt główki. W wersji F44 Ti tylna oś z tytanu Ti6Al4V. Gwarancja 2 lata (również na zawody) a także „ Crash replacement”, czyli tanie naprawy w razie mechanicznego uszkodzenia spowodowanego np. kolizją lub wypadkiem.

dystrybucja

Zumbi Cycles

Jana Sobieskiego 44A, 32-400 Myslenice
+48 576 693 312
team@zumbicycles.com, www.zumbicycles.com

Do wyników wyszukiwania

Dodaj do schowkaPorównajDrukuj

Geometria dla rozmiaru b.d.

b.d.b.d.b.d.b.d.

cena
b.d.

masa
3720 g*

skok
220 mm

materiały dodatkowe

To trzeba wiedzieć: rozmiar i geometria ramy
Rozmiar i geometria ramy jest sposobem na dostosowania roweru do ciała użytkownika. Dopasowanie przekłada się na ergonomię i możliwość pełnego wykorzystania potencjału rowerzysty.
Geometria wyznaczona jest przez punkty podparcia rowerzysty: kierownicę, oś suportu (a zatem pedały) i siodełko oraz obie osie kół.
Rozmiar to często jedyny parametr geometrii ramy podawany przez producenta. I nie zależy od niego praktycznie nic... Oprócz możliwości wysunięcia siodła i dopasowania roweru do jeźdźca. Jednak nie można przecenić jednej cechy. Wielkość ramy – czyli długość rury podsiodłowej – bezpośrednio wpływa na długość górnej rury, rozstaw osi, czyli na wszystkie parametry geometrii. Czytaj więcej

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj