Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Buty > Bontrager > RXL Mountainrejestrujzaloguj

BONTRAGER RXL Mountain

MTB XC

parametry

Gniazda na bloki tak
Podeszwa carbon Silver Series
Przyszwa syntetyczna skóra, mikrosiatka, EVA z wielopozycyjną regulacją
Zapięcie pasek z klamrą Micro-Fit i 2 paski na rzepy
Informacje dodatkowe wkładka termoformowalna inForm, zapiętek Heel Trap, wymienna przednia część bieżnika, rozmiary: 37-48, wersje: czarna, biała

dystrybucja

Do wyników wyszukiwania

Dodaj do schowkaPorównajDrukuj

Buty z gniazdami na bloki

cena
949 zł

masa
b.d.

materiały dodatkowe

Buty - to trzeba wiedzieć:
Numer obuwia. Buty rowerowe numerowane są według standardów dotyczących obuwia klasycznego. I tak, jak przy zakupach każdych butów najważniejsze jest ich przymierzenie!
Budowa. Pedały zatrzaskowe wymagają specjalnych butów z gniazdami do montażu bloków. Jedną z najważniejszych cech butów rowerowych jest sztywność podeszwy. Im jest ona sztywniejsza tym lepiej przekazywana jest energia kolarza. W tego typu obuwiu chodzić jest trudno, jeżeli jeszcze mamy szosowe bloki pedałów zatrzaskowych, to stąpanie może być nawet niebezpieczne i grozić choćby zwichnięciem kostki. Buty MTB mają agresywny protektor pozwalający stąpać po błocie i innych śliskich nawierzchniach często z dodatkowymi kołkami. Buty do jazdy turystycznej i rekreacyjnej muszą być bardziej uniwersalne i pozwalają na swobodne chodzenie. W zależności od stylu jazdy należy poszukiwać kompromisu pomiędzy sztywnością podeszwy - efektywnością, a elastycznością – komfortem.
Kompatybilność z zatrzaskami. Należy to sprawdzić przed zakupem, gdyż niektórzy producenci, Czytaj więcej

Jak wybrać najlepsze buty do maratonu
Najprostsze, rekreacyjne buty spd mają sznurówki, buty sportowe dla amatorów zapinane są na rzepy, a atrybutem określającym but dla zawodników jest… coś więcej.
Przeczytajcie jak wybrać buty do maratonów rowerowych przeznaczone dla osób, które długi dystans chcą przejechać szybko i bardzo szybko.
Przeczytaj artykuł

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj