Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Ramy > Turner > DHRrejestrujzaloguj

TURNER DHR

DH 26"

parametry

RozmiaryRozmiary XS, S, M, L, XL, 2XL
Materiał ramyMateriał ramy aluminium 6061 T6
TechnologieTechnologiesystem zawieszenia z tymczasowym punktem obrotu DW-Link, zintegrowane łożyska sterów, główka ramy 1,5", tylna oś 150x12 mm, kalamitki do smarowania wszystkich łożysk, bez potrzeby demontażu, mocowanie ISCG05
SkokSkok 210 mm
Informacje dodatkoweInformacje dodatkowe w zestawie damper Fox DHX RC4 (powłoka Kashima za dopłatą), smarowniczka ze smarem teflonowym. Rama produkowana w USA. Objęta programem: 2-letniego assistance na hak przerzutki, Crash Replacement i Turner 4 Turner (oddaj starego Turnera i odbierz nowego ze zniżką). Kolory: czarna lub pomarańczowa anoda, RAW naturalne aluminium, 14 kolorów lakieru proszkowego na zamówienie.

dystrybucja

Do wyników wyszukiwania

Dodaj do schowkaPorównajDrukuj

Geometria dla rozmiaru M

b.d.b.d.63°b.d.

cena
b.d.

masa
b.d.

skok
210 mm

materiały dodatkowe

To trzeba wiedzieć: rozmiar i geometria ramy
Rozmiar i geometria ramy jest sposobem na dostosowania roweru do ciała użytkownika. Dopasowanie przekłada się na ergonomię i możliwość pełnego wykorzystania potencjału rowerzysty.
Geometria wyznaczona jest przez punkty podparcia rowerzysty: kierownicę, oś suportu (a zatem pedały) i siodełko oraz obie osie kół.
Rozmiar to często jedyny parametr geometrii ramy podawany przez producenta. I nie zależy od niego praktycznie nic... Oprócz możliwości wysunięcia siodła i dopasowania roweru do jeźdźca. Jednak nie można przecenić jednej cechy. Wielkość ramy – czyli długość rury podsiodłowej – bezpośrednio wpływa na długość górnej rury, rozstaw osi, czyli na wszystkie parametry geometrii. Czytaj więcej

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj