Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Ramy > Turner > Fluxrejestrujzaloguj

TURNER Flux

MTB XCM

parametry

RozmiaryRozmiary XS, S, M, L, XL
Materiał ramyMateriał ramy aluminium 6061 T6
TechnologieTechnologiesystem zawieszenia z tymczasowym punktem obrotu DW-Link, zintegrowane łożyska sterów, tylna oś 142x12 mm, kalamitki do smarowania wszystkich łożysk, bez potrzeby demontażu
SkokSkok 105 mm
Informacje dodatkoweInformacje dodatkowe w zestawie damper Fox RP23 (powłoka Kashima za dopłatą), smarowniczka ze smarem teflonowym. Rama produkowana w USA. Objęta programem: 2-letniego assistance na hak przerzutki, Crash Replacement i Turner 4 Turner (oddaj starego Turnera i odbierz nowego ze zniżką). Kolory: czarna lub czerwona anoda, RAW naturalne aluminium, 14 kolorów lakieru proszkowego na zamówienie.

dystrybucja

Do wyników wyszukiwania

Dodaj do schowkaPorównajDrukuj

Geometria dla rozmiaru M

591 mm73,5°70°424 mm

cena
b.d.

masa
2740 g

skok
105 mm

materiały dodatkowe

To trzeba wiedzieć: rozmiar i geometria ramy
Rozmiar i geometria ramy jest sposobem na dostosowania roweru do ciała użytkownika. Dopasowanie przekłada się na ergonomię i możliwość pełnego wykorzystania potencjału rowerzysty.
Geometria wyznaczona jest przez punkty podparcia rowerzysty: kierownicę, oś suportu (a zatem pedały) i siodełko oraz obie osie kół.
Rozmiar to często jedyny parametr geometrii ramy podawany przez producenta. I nie zależy od niego praktycznie nic... Oprócz możliwości wysunięcia siodła i dopasowania roweru do jeźdźca. Jednak nie można przecenić jednej cechy. Wielkość ramy – czyli długość rury podsiodłowej – bezpośrednio wpływa na długość górnej rury, rozstaw osi, czyli na wszystkie parametry geometrii. Czytaj więcej

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj