Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Ramy > Octane One > Sparkrejestrujzaloguj

OCTANE ONE Spark

DJ

parametry

RozmiaryRozmiary 10,9"
Materiał ramyMateriał ramy stal 4130 Cr-Mo, customowo cieniowana
TechnologieTechnologie zintegrowane łożyska sterów, max. rozmiar opon 24x2,35", poziome haki, adapter hamulca tarczowego International Standard, * geometria podana dla amortyzatora 80 mm
Informacje dodatkoweInformacje dodatkowe cena zależna od wersji kolorystycznej: czarna (699 zł), zielony, raw (759 zł), niebieska (799 zł)

dystrybucja

Do wyników wyszukiwania

Dodaj do schowkaPorównajDrukuj

Geometria dla rozmiaru 10,9"

556 mm70,5°*71,5°*365 mm

cena
699 zł; 759 zł; 799 zł

masa
ok. 2550 g

materiały dodatkowe

To trzeba wiedzieć: rozmiar i geometria ramy
Rozmiar i geometria ramy jest sposobem na dostosowania roweru do ciała użytkownika. Dopasowanie przekłada się na ergonomię i możliwość pełnego wykorzystania potencjału rowerzysty.
Geometria wyznaczona jest przez punkty podparcia rowerzysty: kierownicę, oś suportu (a zatem pedały) i siodełko oraz obie osie kół.
Rozmiar to często jedyny parametr geometrii ramy podawany przez producenta. I nie zależy od niego praktycznie nic... Oprócz możliwości wysunięcia siodła i dopasowania roweru do jeźdźca. Jednak nie można przecenić jednej cechy. Wielkość ramy – czyli długość rury podsiodłowej – bezpośrednio wpływa na długość górnej rury, rozstaw osi, czyli na wszystkie parametry geometrii. Czytaj więcej

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj