Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Przerzutki przednie > Shimano > Tiagrarejestrujzaloguj

SHIMANO Tiagra

Szosa

parametry

Ilość obsługiwanych zębatek wersje do mechanizmów z dwiema i trzema zębatkami
Technologie Down Swing, dolny ciąg linki, współpracuje z 10-rzędową kasetą o szerokim zakresie przełożeń, pojemność: 16T (FD-4600, dwurzędowe), 20T (FD-4603, trzyrzędowe)
Informacje dodatkowe wersje: FD-4600-F - na hak (dwurzędowa, 131 zł), FD-4600-B - z obejmą o średnicach 34,9 lub 31,8/28,6 mm (131-134 zł); FD-4603-F - na hak (trzyrzędowa, 137 zł), FD-4603-B - z obejmą o średnicach 34,9 lub 31,8/28,6 mm (137-140 zł)

dystrybucja

Do wyników wyszukiwania

Dodaj do schowkaPorównajDrukuj

cena
131-140 zł

masa
b.d.

materiały dodatkowe

Przerzutki przednie - to trzeba wiedzieć
Mocowanie: przerzutka przednia może być mocowana do roweru na trzy sposoby: obejmą do rury podsiodłowej, blachą do szalki osi suportowej lub śrubą do haka zintegrowanego z ramą.
Typ przerzutki
Do ilu zębatek korby?
Przebieg linki
Szerokość i kształt prowadnicy
Czytaj więcej

Regulacja przerzutek
Nie ma nic bardziej denerwującego jak rozregulowane przerzutki podczas planowanej od dawna wycieczki. Zamiast cieszyć się jazdą i podziwiać krajobraz, wściekasz się że biegi nie wchodzą, łańcuch ociera i nerwowo próbujesz kręcić śrubką przy manetce, a jak sam nie możesz sobie dać rady prosisz kumpli o pomoc, a regulacja wcale nie jest trudna. Przeczytaj to się przekonasz.
Czytaj więcej

Pojemność napędu
Przerzutki rowerów górskich i szosowych są tak zaprojektowane, aby prawidłowo współpracować z korbą napędową (przerzutka przednia) i kasetą (przerzutka tylna). Jedną z najważniejszych cech każdej przerzutki jest tzw. pojemność, która jest wyrażana liczbą. Powstaje po odjęciu Czytaj więcej

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj