Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Przerzutki przednie > Shimano > Ultegra Di2rejestrujzaloguj

SHIMANO Ultegra Di2

Szosa

parametry

Ilość obsługiwanych zębatek dwie
Technologie zaprogramowany ruch: rzadsze przypadki spadania łańcucha i doskonała precyzja zmiany przełożeń zapewniają ciągłą jazdę, automatyczne strojenie: prowadnica łańcucha przemieszcza się automatycznie w odniesieniu do pozycji przełożenia tylnej przerzutki, funkcja ochrony zabezpiecza mechanizm przed uszkodzeniami w razie wypadku, zgodność z szerokim zakresem przełożeń (zgodność z 11-27T)
Informacje dodatkowe symbol: FD-6770-F - na hak

dystrybucja

Do wyników wyszukiwania

Dodaj do schowkaPorównajDrukuj

cena
982 zł

masa
270 g

materiały dodatkowe

Przerzutki przednie - to trzeba wiedzieć
Mocowanie: przerzutka przednia może być mocowana do roweru na trzy sposoby: obejmą do rury podsiodłowej, blachą do szalki osi suportowej lub śrubą do haka zintegrowanego z ramą.
Typ przerzutki
Do ilu zębatek korby?
Przebieg linki
Szerokość i kształt prowadnicy
Czytaj więcej

Regulacja przerzutek
Nie ma nic bardziej denerwującego jak rozregulowane przerzutki podczas planowanej od dawna wycieczki. Zamiast cieszyć się jazdą i podziwiać krajobraz, wściekasz się że biegi nie wchodzą, łańcuch ociera i nerwowo próbujesz kręcić śrubką przy manetce, a jak sam nie możesz sobie dać rady prosisz kumpli o pomoc, a regulacja wcale nie jest trudna. Przeczytaj to się przekonasz.
Czytaj więcej

Pojemność napędu
Przerzutki rowerów górskich i szosowych są tak zaprojektowane, aby prawidłowo współpracować z korbą napędową (przerzutka przednia) i kasetą (przerzutka tylna). Jedną z najważniejszych cech każdej przerzutki jest tzw. pojemność, która jest wyrażana liczbą. Powstaje po odjęciu Czytaj więcej

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj