Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Obręcze > Stan's No Tubes > ZTR FLOW 650brejestrujzaloguj

STAN'S NO TUBES ZTR FLOW 650b

Enduro

parametry

Szerokość 28 mm
Wysokość b.d.
Rozmiar 650B
Ilość otworów 32
System oponyTubeless Ready
Technologie obniżona o 2-3 mm ścianka boczna (zwiększona wytrzymałość i mniejsza podatnośc na snakebity)
Informacje dodatkowe szerokość taśmy 25 mm

dystrybucja

Do wyników wyszukiwania

Dodaj do schowkaPorównajDrukuj

cena
395 zł

masa
500 g

materiały dodatkowe

Obręcze - to trzeba wiedzieć:
Ilość szprych. Ilość otworów na szprychy musi być taka sama jak w piaście. Standardem są koła 32 szprychowe. Koła o mniejszej ilości szprych będą lżejsze. Niegdyś uważano, że 36 szprych wpływa na zwiększenie trwałości i stabilności a także łatwość centrowania, ale dzięki postępowi technologicznemu i materiałowemu już tak nie jest.
Jakie hamulce? Jeżeli obręcz przeznaczona jest tylko do hamulców tarczowych to nie ma na bokach powierzchni roboczych i nie może współpracować z hamulcami ściskającymi obręcz, np. typu V-brake.
Z dętką czy bez? Obręcz do opon bezdętkowych różni się od klasycznej ukształtowaniem profilu od strony opony. Dzięki temu prawidłowo założona opona bezdętkowa może uszczelnić się bez dętki czy specjalnej opaski. Kolejną różnicą jest to, że od strony opony obręcz nie ma otworów na nyple szprych i jest szczelna. W obręcz na stałe wkręcony jest także wentyl. Szprychy mocowane są za pomocą specjalnych, gwintowanych tulejek. Brak otworów na wylot sprawia, że obręcz jest minimalnie Czytaj więcej

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj