Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Buty > Fi'zi:k > R3 Uomorejestrujzaloguj

FI'ZI:K R3 Uomo

Szosa

parametry

Gniazda na bloki tak
Podeszwa carbon
Przyszwa Microtex, skóra kangura
Zapięcie rzepy z materiału żeglarskiego, aluminiowa klamra
Informacje dodatkowe wkładka z pianki EVA, język: Tasca z wymienną kieszonką, rozmiary: 40; 40,5; 41; 41,5; 42; 42,5; 43; 43,5; 44; 44,5; 45; 45,5; 46; 46,5; 47; 48, wersja: czerwona

dystrybucja

Do wyników wyszukiwania

Dodaj do schowkaPorównajDrukuj

Buty z gniazdami na bloki

cena
999 zł

masa
280 g (43)

materiały dodatkowe

Fi'zi:k R3 Uomo

Buty - to trzeba wiedzieć:
Numer obuwia. Buty rowerowe numerowane są według standardów dotyczących obuwia klasycznego. I tak, jak przy zakupach każdych butów najważniejsze jest ich przymierzenie!
Budowa. Pedały zatrzaskowe wymagają specjalnych butów z gniazdami do montażu bloków. Jedną z najważniejszych cech butów rowerowych jest sztywność podeszwy. Im jest ona sztywniejsza tym lepiej przekazywana jest energia kolarza. W tego typu obuwiu chodzić jest trudno, jeżeli jeszcze mamy szosowe bloki pedałów zatrzaskowych, to stąpanie może być nawet niebezpieczne i grozić choćby zwichnięciem kostki. Buty MTB mają agresywny protektor pozwalający stąpać po błocie i innych śliskich nawierzchniach często z dodatkowymi kołkami. Buty do jazdy turystycznej i rekreacyjnej muszą być bardziej uniwersalne i pozwalają na swobodne chodzenie. W zależności od stylu jazdy należy poszukiwać kompromisu pomiędzy sztywnością podeszwy - efektywnością, a elastycznością – komfortem.
Kompatybilność z zatrzaskami. Należy to sprawdzić przed zakupem, gdyż niektórzy producenci, Czytaj więcej

Jak wybrać najlepsze buty do maratonu
Najprostsze, rekreacyjne buty spd mają sznurówki, buty sportowe dla amatorów zapinane są na rzepy, a atrybutem określającym but dla zawodników jest… coś więcej.
Przeczytajcie jak wybrać buty do maratonów rowerowych przeznaczone dla osób, które długi dystans chcą przejechać szybko i bardzo szybko.
Przeczytaj artykuł

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj