Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Porównaj produkty > Narzędzia warsztatowerejestrujzaloguj

Porównaj produkty: Narzędzia warsztatowe / 1

Usuń wszystkieDrukujWróć do katalogu

Muc-off 5x Brush Set2013Usuń z porównaniaDodaj do schowka
Marka / ModelMuc-off 5x Brush Set
Cena109 zł
Masab.d.
Opiszestaw zawiera pięć, wysokiej jakości szczotek:
Super Soft Wash Brush o miękkim włosiu przeznaczona do czyszczenia delikatnych elementów ramy. Rączka z antypoślizgową powłoką oraz krawędzie pokryte miękką gumą zapewniającą maksymalną ochronę delikatnym elementom roweru. Włosie z trwałych nylonowych włókien.
Detailing Brush idealna do usuwania brudu z trudno dostępnych miejsc np. elementów napędu, piast, hamulców. Rączka z antypoślizgową powłoką oraz krawędzie pokryte miękką gumą zapewniającą maksymalną ochronę delikatnym elementom roweru. Włosie z trwałych nylonowych włókien.
Claw Brush - konstrukcja z trzema szczotkami z wytrzymałego nylonowego włosia oraz z wbudowana skrobaczką do wydobywania błota z elementów napędów. Idealna do zębatek, kaset i łańcuchów. Kompatybilna również z systemami 10-rzędowymi. Włosie z trwałych nylonowych włókien.
Two Prong idealnie nadaje się do czyszczenia szprych, tarcz hamulcowych, amortyzatorów, korb, pedałów oraz przewodów hamulcowych i przerzutowych. Posiada rączkę z antypoślizgową powłoką oraz krawędzie pokryte miękką gumą zapewniającą maksymalną ochronę delikatnym elementom roweru. Włosie z trwałych nylonowych włókien. W zależności od czyszczonego elementu można zmieniać ustawienie szczotek.
Wheel & Brake idealnie nadająca się do czyszczenia obręczy oraz szprych. Posiada rączkę z antypoślizgową powłoką oraz krawędzie pokryte miękką gumą zapewniającą maksymalną ochronę delikatnym elementom roweru. Włosie z trwałych nylonowych włókien.
schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj