ACROS A-GE FD

Acros A-GE FD MTB XCcena
6599* zł

masa
79 g

parametry

Ilość obsługiwanych zębatek trzy
Technologie przerzutka sterowana hydraulicznie, kompatybilność 2 i 3 rzędy (bez potrzeby zmianiania siłownika), regulacji dokonuje się identycznie jak w standardowych przerzutkach (zasięg góra i dół, indeks przy pomocy śrubek), mocowania: e-type, high/low direct mount, obejmy górne i dolne w średnicach 28,6 mm; 31,8 mm; 34,9 mm; 38,2 mm.
Informacje dodatkowe wersje : czerwona, tytanowa, (purpurowy i niebieski - limited edition), * cena dotyczy zestawy zawierającego: przerzutki tylną (159 g, zobacz dział przerzutki tylne) i przednią, manetki (65 g, zobacz dział manetki), olej (20 g), przewody (20 g/szt.), zbiorniczki i strzykawkę do odpowietrzania. Jest możliwość zakupu również tylko przedniej przerzutki z manetką za 3699 złotych.

Przerzutki są zalane przez producenta, więc po sprawnym skróceniu przewodów szybko się odpowietrza i działają. Wszystkie, nawet najdrobniejsze części w przerzutkach są wymienialne, więc przy ewentualnym uszkodzeniu wymienia się tylko części, a nie cały komponent

dystrybucja

AirBike.pl - Rowery

www.airbike.pl