Obszerna recenzja automatu do gry

Slot Sizzling Hot Online jest jednym z najpopularniejszych slotów retro wszech czasów. Być może pamiętasz grę od dewelopera Novomatic ze swojego ulubionego pubu lub stołówki. Ten dostawca gier nieco zmodyfikował klasyka i dodał kilka nowoczesnych funkcji gry. Ulepszenia widać w projekcie i wyższym procencie wypłat. Procent wypłat wynosi 95,66%, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na staromodny automat.

Mimo, że Sizzling Hot 777 poszedł do przodu graficznie, to nadal nie jest to najładniejszy automat w kasynie. Ale to nie jest główny powód, dla którego wielu graczy kasynowych gra w ten klasyk. Można to powiedzieć o symbolach owocowych, prostej konstrukcji i wysokim procencie wypłat. Już teraz możesz wygrać wielkie nagrody pieniężne dzięki kombinacji na bębnach. Na automacie Sizzling Hot 777 wypłacane są głównie poważne sumy pieniędzy, więc nie powinieneś spodziewać się zbyt wielu mini nagród lub wyjątkowo dużych jackpotów.

Opis automatu Sizzling Hot 777

Automat Sizzling Hot 777 składa się z pięciu bębnów i trzech rzędów. Dostępnych jest pięć linii wypłat, z których trzy przebiegają poziomo, a dwie po przekątnej. Możesz ustawić swój własny zakład na linię płatną, przy czym minimalna stawka wynosi jeden cent, a maksymalna dziesięć euro. Ponieważ istnieje pięć linii wypłat, minimalny zakład na jeden spin wynosi pięć centów, a maksymalny pięćdziesiąt euro. Ale już przy zakładzie około dwóch do trzech euro za spin można wygrać wspaniałe nagrody.

Symbole w Sizzling Hot 777

Symbole 7 są najbardziej lukratywnymi symbolami w slocie Sizzling Hot 777. Kombinacja pięciu siódemek daje wygraną w wysokości 5,000-krotności Twojego zakładu. Zwróć uwagę, że jest to zakład na jedną linię wypłaty. A symbole owoców retro mogą być również lukratywne z nagrodami od 5 do 500 razy więcej niż zakład. Pojawiają się różne owoce, w tym śliwka, cytryna, wiśnia i melon. Symbol scatter można rozpoznać po wizerunku gwiazdy. Trzy gwiazdki lub więcej i masz nagrodę, maksymalna nagroda to 250-krotność zakładu.

Sizzling Hot 777 Gra hazardowa

Wiele nowoczesnych automatów posiada grę bonusową, w której trzeba np. otworzyć skrzynie lub zagrać w grę quizową. Niestety slot Sizzling Hot 777 nie posiada takiej gry, ale daje graczom możliwość podwojenia swoich wypłat za jednym zamachem. Ta funkcja nazywa się Gamble Feature i jest bardzo popularna na starszych automatach.

Za chwilę zagrasz w grę karcianą, a jest ona bardzo prosta. Zasadniczo jest to tak proste, jak naciśnięcie przycisku spin. Jak wiadomo, karty do gry występują w dwóch kolorach, a mianowicie czarnym i czerwonym. Musisz wybrać jeden z tych dwóch kolorów. Karta do gry zostanie wtedy automatycznie usunięta z talii. Jeśli wybierzesz właściwy kolor, wypłata zostanie podwojona w Twoim saldzie gry. Jeśli się pomylisz, wypłata równie szybko przepada.

Przy okazji, nie musisz się zatrzymywać, jeśli raz zgadłeś, bo możesz też kontynuować grę. Jeśli Twój głód nie został zaspokojony lub po prostu masz dobre przeczucie, możesz ponownie wybrać kolor karty. Dzięki Gamble możesz wygrać do pięćsetkrotności swojego zakładu, po czym automatycznie powrócisz do zwykłej gry. Uwaga, jeśli wygrasz kwotę pieniędzy, która jest już pięćset razy większa od Twojego zakładu, nie możesz grać w tę grę.

Zagraj w Sizzling Hot 777 za darmo

W Sizzling Hot 777 możesz zagrać za darmo na komputerze, smartfonie i tablecie. Nie musisz inwestować ani centa, a możesz doświadczyć jak to jest grać na tym automacie. Możesz również założyć konto na stronie hazardowej i wykorzystać bonus powitalny jako kredyt na darmową grę. Oczywiście możesz też spędzić z nami mnóstwo czasu na poznawaniu gry, a to też jest darmowe!

Zakończenie na Sizzling Hot 777

Sizzling Hot 777 Slot jest dokładnie tym, co lubimy. Szansa na zdobycie dobrej nagrody jest zawsze, ponieważ procent wypłat wynosi ponad 95,6%. Konstrukcja pozostała staroświecka, natomiast wprowadzono wystarczające ulepszenia. Zawsze warto zaryzykować na automacie Sizzling Hot 777.

Przypisy

1998dce22f7bb865cde54bef6ea33633