Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Odzieżrejestrujzaloguj

Odzież

Buty - to trzeba wiedzieć

Buty - to trzeba wiedzieć

Numer obuwia. Buty rowerowe numerowane są według standardów dotyczących obuwia klasycznego. I tak, jak przy zakupach każdych butów najważniejsze jest ich przymierzenie! Budowa. Pedały zatrzaskowe wymagają specjalnych butów z gniazdami do montażu bloków.

więcej

Kaski - to trzeba wiedzieć

Kaski - to trzeba wiedzieć

Rozmiar. Istnieje wiele sposobów numerowania i nazywania wielkości kasków a nasze czaszki bardzo różnią się budową. Kask trzeba koniecznie przymierzyć! Dopasowanie. Bardzo ważne jest, aby kask stabilnie trzymał się na głowie, gdyż w razie wypadku tylko wtedy spełni swoje zadanie. Kaski bardzo różnią się możliwościami i sposobami dopasowania ich do kształtu i wielkości głowy. W większości kasków dookoła głowy biegnie specjalna obręcz, której zadaniem jest stabilne trzymanie kasku. Producenci w różny sposób rozwiązują możliwość regulacji średnicy tej obręczy.

więcej

Długie palce: rękawiczki z długimi palcami do XC

Długie palce: rękawiczki z długimi palcami do XC

Rękawiczki z długimi palcami to nie tylko pancerne rękawice do downhillu. Już od wielu lat, na światowego formatu zawodach XCO i XCM, sportowcy startują w rękawiczkach z pełnymi palcami.

więcej

12:42: okulary ze szkłami fotochromatycznymi

12:42: okulary ze szkłami fotochromatycznymi

To o tej godzinie Ziemia jest najsilniej bombardowana promieniami słonecznymi. Ale startując wcześnie rano i docierając na metę późnym wieczorem bywa inaczej. O konieczności używania okularów na rowerze nie trzeba przekonywać nikogo. Ważne, żeby przez cały czas trwania maratonu czy rowerowej wyrypy chroniły nas tak samo dobrze i nie wywoływały zagrożenia.

więcej

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj