Jesteś tutaj:Strona Główna > Katalog > Kategorierejestrujzaloguj

Kategorie

MTB

MTB

Typowym przedstawicielem MTB jest hardtail (rower z amortyzacją przedniego koła). Świetnie poradzi sobie zarówno w czasie wyścigu, maratonu czy też w trakcie niedzielnej wycieczki lub codziennego treningu. Rower MTB ma w założeniu służyć użytkowi sportowemu, dlatego konstruktorzy stawiają szczególny akcent na tempo i efektywność poruszania się w terenie.

więcej

Enduro

Enduro

Rowery Enduro mają służyć wielogodzinnemu zmaganiu się z najtrudniejszymi szlakami górskimi. Mówi się też o nich all mountain albo trail, my przyjęliśmy określenie enduro, bo pasuje nam jak nic innego do długiego, często wielodniowego wyczynu, podczas którego sprzęt i uczestnicy doprowadzani są na skraj możliwości.

więcej

Freeride

Freeride

Do tej kategorii zaliczamy rowery full suspension o skoku powyżej 150 mm i zaopatrzone w suporty z co najmniej dwoma zębatkami. Rowery freeride’owe to maszyny zdolne do najtrudniejszych akrobacji i największych zeskoków.

więcej

Downhill

Downhill

Rowery DH to bardzo specjalistyczny sprzęt sportowy. Konstrukcja uniemożliwia podjeżdżanie, ich przeznaczeniem są strome, długie i ekstremalnie trudne zjazdy.

więcej

DJ/4X i BMX

DJ/4X i BMX

Rowery z grupy DJ najczęściej mają koła 26” z rzadka 24” i występują w dwóch rodzajach: dirt przeznaczone do skakania na ziemnych przeszkodach oraz street które lepiej spisują się kontekście przeszkód ze stali i betonu.

więcej

ATB i City

ATB i City

Klasa CITY to wszystkie holendry, cruizery, składaki, lowridery, rowery jednobiegowe i niektóre modele z przerzutkami wewnętrznymi a także coraz bardziej popularne rowery ze wspomaganiem elektrycznymi.

więcej

Trekking i cross, czyli rowery na kołach 700c

Trekking i cross, czyli rowery na kołach 700c

To bardzo charakterystyczne pojazdy nawiązujące zarówno do rowerów MTB jak i szosowych. Wielkość obręczy, a w przybliżeniu także całych kół, jest taka sama jak w rowerach szosowych, czyli 700c.

więcej

Rowery szosowe

Rowery szosowe

rowery szosowe charakteryzują się bardzo lekkimi, wąskimi i delikatnymi kołami, specyficzną kierownicą wymuszającą pochyloną, bardzo aerodynamiczną pozycję, niską masą

więcej

Dzieci

Dzieci

Rowery dziecięce nie mają sygnowanych rozmiarów ram. Bezpośrednia przymiarka jest nieodzowna. Żeby z grubsza ułatwić planowanie zakupów, można wyjść od wielkości kół.

więcej

wczytywanie...

schowek

Aby korzystac ze schowka musisz być zalogowany

porównaj